Portali InfoKercova
Thursday, November 26, 2020
SPORT

SPORT

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

No posts to display

LAJMET E FUNDIT

Takim Ahmeti – Koja: Biseduan rreth Covid-19 dhe rreth luftës së UÇK-së

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka realizuar një takim me Shefin e Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadorin Klemenes...

Kryetari Fatmir Dehari ndau nga një dhuratë për bashkësit vendore (FOTO)

Në prag të Ditës së Flamurit, ashtu si çdo vit, edhe sivjet u ndanë Flamuj Kombëtar për të gjitha Bashkësitë vendore. Sa herë që...

Shaip Kamberi tmerron serbët, ua vendos flamurin kuq e zi në Kuvend!

Deputeti shqiptar, Shaip Kamberi ka vendosur flamurin kombëtar në Kuvendin e Serbisë gjatë seancës së sotme plenare. Kamberi përballë flamurit të Serbisë ka vendosur edhe...

Temperatura

Kicevo, MK
clear sky
5.9 ° C
5.9 °
5.9 °
59%
0.2kmh
0%
Fri
12 °
Sat
12 °
Sun
7 °
Mon
6 °
Tue
3 °